شیر خشک سیمیلاک خارجی اصل similac

شناخت سیمیلاک اصل و تقلبی و معرفی فروشگاه برای خرید

ارتباط در واتساپ

نکاتی پیرامون انتخاب شیرخشک با کیفیت

معرفی شیرخشک برای تغذیه نوزادان یکی از مهم ترین دست آوردهای علوم تغذیه می باشد. امروزه با پیشرفت فناوری تولید برندهای با کیفیت شیر خشک همچون شیر خشک سیمیلاک مشکلات تغذیه بسیاری از نوزادان زودرس و نوزادان نیازمند تغذیه مکمل را بر طرف نموده است. حتی در گامی مهم برخی از انواع شیر خشک توانسته جایگزین مناسبی برای شیرمادر در شرایطی خاص محسوب شود.

شیرخشک، مکمل شیر مادر

شیرمادر هیچ جایگزینی ندارد مگر آنکه در شرایطی به تشخیص پزشک نیاز به استفاده از شیر خشک شود. به همین دلیل بسیاری بنا بر شرایط خاص از شیر خشک به عنوان جایگزین و یا مکمل غذایی استفاده می کنند. جایگزین شدن شیر مادر حساسیت انتخاب شیر خشک مناسب کودک را افزایش می دهد و تصمیم گیری در مورد انتخاب شیر خشک مناسب را سخت تر خواهد کرد. در ادامه به فاکتورهای یک شیرخشک مرغوب و یا کیفیت اشاره خواهیم کرد.

قیمت شیر خشک سیمیلاک 2

شیر خشک سیمیلاک، برای وزن گیری بهتر

اگر می خواهید که نوزاد شما بهتر وزن بگیرد، مصرف شیر خشک سیمیلاک را در برنامه های تغذیه ای نوزاد خود قرار دهید. این شیر خشک با ویزگی های منحصر به فرد و ترکیب مواد مغذی استثنایی خود موجب شده که پزشکان متخصص اطفال شیر خشک سیمیلاک را به عنوان بهترین مکمل وزن گیری نوزاد معرفی کنند. بنابراین آن ها شیر خشک سیمیلاک ۱ را تا ۶ ماهگی، سیمیلاک ۲ را تا ۱۲ ماهگی و سیمیلاک ۳ را تا ۳ سالگی تجویز خواهند کرد.

انواع شیر خشک  سیمیلاک

برند سیمیلاک به عنوان یکی از برترین برندهای تولید کننده شیر خشک همواره مورد تائید و توصیه پزشکان حاذق اطفال بوده است. تغذیه با شیر خشک سیمیلاک نئورشور، سیمیلاک ۱، سیمیلاک ۲و سیمیلاک ۳ بنا بر شرایط نوزاد تعیین می گردد و هر یک به مصرف اطفال خواهد رسید. خوشبختانه کیفیت بالای سیمیلاک تا حدود زیادی مشکل افرادی که نمی توانند فرزندشان را با شیر خود تغذیه کنند، بر طرف نموده است. اما میزان مصرف و نحوه استفاده از این برند بر اساس تشخیص پزشک و تجربه مصرف پدر و مادر مشخص خواهد شد.

شیر خشک سیمیلاک ۱ (Similac)

شیر خشک سیمیلاک ۱ در قوطی های ۸۵۰ گرمی برای نوزادان تازه متولد شده تا ۶ ماهه مصرف می شود. ویژگی اصلی این شیرخشک دارا بودن امگا۳ و امگا ۶ است. دو ماده غذایی مهمی که موجب تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن نوزادان می گردد. امروزه این محصول ایرلندی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و استقبال خوبی از آن شده است. شیر خشک سیمیلاک حاوی انواع ویتامین های مورد نیاز و عناصر غذایی ارزشمندی چون سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید است.

شیرخشک سیمیلاک گلد ۱ Similac

شرکت ایرلندی سیمیلاک در فرمولی جدید و متفاوت اقدام به تولید شیر خشک گلد کرده است. این شیرخشک با دارا بودن ماده مغذی HMO به شیر مادر شبیه تر شده است و خواص تغذیه ای آن بهبود پیدا کرده است. شیر خشک سیمیلاک گلد ۱ مناسب بدو تولد تا ۶ ماهگی است و از این نظر تفاوتی با نوع معمولی آن ندارد. مهم ترین ویژگی کیفی این محصول گواهینامه کیفی شرکت ابوت امریکا است که بر روی محصول درج شده است.

  شیر خشک سیمیلاک ۲ (Similac)

شماره دو این محصول مخصوص نوزادان ۶ تا ۱۲ ماهه می باشد و با  فرمولی متفاوت ساخته شده است. به طور کلی هیچ شرکتی فرمول ساخت شیرخشک خود را افشا نخواهد کرد و این شرکت نیز تنها به ارزش غذایی امگا ۳ و امگا ۶ موجود در این بسته اشاره کرده است.  شیر خشک سیمیلاک ۲ (Similac) مناسب وزن گیری نوزادان می باشد و انواع معمولی و گلد آن در بازار موجود می باشد. بنابراین اگر نگران وزن گیری نوزاد خود هستید می توانید از این شیرخشک استفاده کنید تا در کنار مزیت وزن گیری از خواص تقویت استخوان بندی و سیستم ایمنی نوزاد نیز بهره مند شود.

  شیر خشک سیمیلاک ۳ (Similac)

شیر خشک سیمیلاک ۳ مخصوص نوزادان بالاتر از یک سال است و همچنان مورد تائید و تجویز بسیاری از پزشکان می باشد.  شیر خشک سیمیلاک تا اندازه ای در دنیا به شهرت رسیده است که امروزه این محصول در بیشتر کشورهای دنیا شناخته شده است و برای مکمل یا حتی جایگزین شیر مادر مصرف می گردد. خوشبختانه نزدیکی فرمول شیر خشک سیمیلاک با شیر مادر باعث شده که کمترین میزان حساسیت در نوزادان بعد از مصرف این شیر خشک مشاهده شود.  شیر خشک سیمیلاک ۳ آی کیو پلاس نیز یکی دیگر از محصولات این مدل از شیر خشک است که با مواد مغذی دی اچ آ و لوتئین از انواع محبوب  شیر خشک سیمیلاک ۳ محسوب شده است که به طور گسترده در ۹۶ کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ضمناً این شیرخشک برای تغذیه یک تا سه سالگی کودکان مصرف می شود.

شیر خشک ادوانس و نئوشور سیمیلاک

اگر فرزند شما پیش از موعد به دنیا آمد، تغذیه او اهمیت دوچندانی پیدا خواهد کرد. شیر خشک نئوشور سیمیلاک با تجربه موفق و رضایت بالای مشتریان به عنوان یکی از برترین برندهای تجویزشده توسط پزشکان متخصص در بازار شناخته می شود. با وجود آنکه قیمت این برند شیرخشک در مقایسه با سایر برندهای موجود بازار کمی بالاتر است، ولی شرایط حساس کودکان نارس باعث شده که سیمیلاک نئوشور همواره در صدر پرفروش‌ترین شیرخشک های موجود در بازار باشد. شیر خشک ادوانس سیمیلاک از همان برند سیمیلاک است و مربوط به نوزادانی است که به موقع متولد شده اند و زود رس نیستند. مصرف این نوع از شیر خشک نیز باید طبق نظر پزشک انجام پذیرد.

نکاتی پیرامون تغذیه نوزادان نارس

اگر خدای‌نکرده نوزاد شما نارس به دنیا آمد، نگران نباشید. در دنیای امروز توسعه فناوری باعث شده که بهترین و مرغوب ترین شیرخشک  های مناسب نوزاد تولید و عرضه شود. برندهایی که همه آن ها در بازار ایران هستند و به اسامی مختلف شناخته می شوند. همان‌طور که بیان شد نئوشور یکی از انواع شیرخشک سیمیلاک است که برای چنین نوزادانی تجویز می گردد. اما علت مصرف این مدل از شیرخشک چیست؟
نوزادان نارس به دلیل ضعف سیستم ایمنی و خطر ابتلا به برخی از بیماری های عفونی همچون نکروزان آنتروکولیت باید با فرموله‌ای خاص شیرخشک تغذیه شوند. اگر مادر بتواند به فرزند خود شیر بدهد و از سیمیلاک نئوشور به عنوان مکمل استفاده گردد وزن گیری او بهتر خواهد بود ولی در برخی از موارد به دلیل مشکلات مادر امکان شیردهی  نمی باشد. در چنین مواردی نیز می توان زیر نظر پزشک از نئوشور استفاده کرد و نوزاد را تغذیه نمود. قاعدتاً نحوه درست کردن شیر خشک و رعایت بهداشت در مورد نوزادان پیش رس اهمیت بیشتری پیدا می کند.

نحوه مصرف شیر خشک سیمیلاک

اصول مصرف شیر خشک و تهیه آن در چهارچوب رعایت بهداشت و نظافت جای می گیرد. قاعدتاً استفاده از شیشه شیر تمیز و ضد عفونی شده و پیمانه مخصوص برای تهیه هر مدل شیر خشکی مهمی ارزیابی می گردد. از طرف دیگر شیرخشک باید با آب سالم و جوشیده شده تهیه شود. توجه داشته باشید که جوشاندن زیاد از حد آب می تواند برخی املاح آب را تغلیظ نماید. بنابراین بهترین راه جوشاندن آب جوش به مدت زمان حداکثر یک دقیقه است.پس از جوشاندن یک دقیقه ای آب، اجازه دهید که آب جوش به مدت حداقل ۳۰ دقیقه سرد شود و سپس مصرف گردد. این ها چهارچوب کلی مصرف شیر خشک سیمیلاک می باشند.

نکته: حتماً روی بسته بندی  شیر خشک سیمیلاک را مطالعه نمایید

از آنجایی که شیر خشک سیمیلاک یک برند معتبر است. ممکن است عده ای به انگیزه سودجویی با تولید مشابه بسته بندی این محصول اقدام به سوء استفاده از خوش‌نامی برند سیمیلاک کنند. بنابراین این محصول را از منابع اصلی فروش تهیه کنید و به استانداردهای مندرج بر روی بسته بندی حتماً دقت نمایید.

نکته: ترجیحاً شیر خشک سیمیلاک را از واردکننده اصلی و  بدون واسطه خریداری نمایید.

میزان مصرف  شیر خشک سیمیلاک

میزان مصرف شیر خشک سیمیلاک در جدولی بر روی بسته شیر خشک درج شده است. در این جدول نشان داده شده که چه میزان آب با چه تعداد پیمانه مخصوص شیر خشک مخلوط گردد و چند مرتبه در روز به نوزاد داده شود.دقت داشته باشید که تعداد دفعات تغذیه نوزاد با شیر خشک به سه  فاکتور سن نوزاد و شرایط مادر و سلامت نوزاد بر می گردد. بر این اساس پزشک تعیین می کند که از شیر خشک چه میزان و چند مرتبه استفاده شود.

تاریخچه مصرف شیر کمکی

در گذر زمان و با تکامل پستانداران، موجودات زنده به گونه ای با طبیعت سازگار شده اند که مادر شیر اول را به کودک می دهد و همان شیر عامل مقاومت  نوزادان در برابر بیماری ها می گردد. بهتر است بدانید که به شیر اول بعد از تولد آغوز می گویند، ماده مغذی که بیشتر از یک غذا برای کودکان حائز اهمیت می باشد و حکم دارو را دارد. در گذشته برای افرادی که توانایی شیر دادن به فرزندشان را نداشته اند یا بنا بر مصالحی این کار را انجام نمی دادند، کسانی تحت عنوان دایه وجود داشته است. این دایه ها وظیفه شیر دادن به نوزادان را تا دو سالگی بر عهده می گرفتند و سپس آن ها را به خانواده اصلی‌شان باز می‌گرداندند.اما  امروزه محصولاتی تحت عنوان شیر خشک بر پایه شیر گاو، بز و.. تولید می شوند و با فرمول های تخصصی غنی می گردند. این محصولات جایگزین کامل شیر مادر نشده است ولی می تواند مکمل خوبی برای تقویت نوزادان محسوب شود.

شیر خشک سیمیلاک نزدیک ترین فرمول غذایی به آغوز

آغوز در مقایسه با دیگر اقسام شیر حاوی آنتی بادی های مختلف و مواد مغذی ارزشمندی است که موجب رشد و تقویت کودکان می گردد. به عبارتی آغوز سرشار از پروتئین، ویتامین ای و کلرید سدیم است تا علاوه بر کربوهیدرات‌ها، لیپید‌ها و پتاسیم سرشار از فاکتورهای ایمنی و تقویت کننده جسم نوزادان باشد. لذا تمامی متخصصین در سراسر جهان اعتقاد دارند که آغوز بهترین غذای خدادادی در بدو تولد محسوب می‌شود و نباید نوزاد را از آن محروم کرد. از طرفی کلیه تولید کنندگان شیر خشک همواره در تلاش هستند که نزدیک ترین فرمول غذایی به شیر مادر را تولید و توزیع نمایند.

بازار داخل سرشار از برندهای مختلف و انواع مدل های شیرخشک است. مدل هایی که هر یک با فرمول خاص خود تولید و عرضه شده است و بر اساس نظر پزشک به عنوان تقویت و یا در شرایط خاص به عنوان جایگزین توصیه می گردند.  شیر خشک سیمیلاک  در انواع نئوشور، سیمیلاک یک، سیمیلاک دو و  سیمیلاک  سه یکی از خوشنام ترین برندهای موجود شیرخشک موجود در بازار است. شیرخشکی که عمدتاً در بین مشتریان به عنوان با کیفیت ترین  برند برای وزن گیری نوزادان شناخته می شود. بنابراین اگر شما هم در فکر خرید این محصول و مصرف آن هستید، حتماً با مشورت پزشک خود این خرید را انجام دهید و مطمئن باشید که این ماده غذایی در کنار شیر مادر به تقویت فرزند شما کمک خواهد کرد.

نظرات تعدادی از مادران درباره ی شیر خشک سیمیلاک similac

 • سلام خسته نباشید سفارشات من رسید خیلی خییلی ممنون
 • سلام وقت بخیر دستتون درد نکنه من با یکی از مشاورای سایت مشورت کردم پیشنهاد سیمیلاک و دادن منم گرفتم الان خیلی راضی هستم صد تا شیرخشک دیگه امتحان کرده بودم به خدا
 • سلام موسوی هستم سفارش من رسید خواستم به بقیه مادر ها هم پیشنهاد بدم این شیر خشک و واقعا برای وزن گیری بچه عالیه
 • خسته نباشید من این متن و فرستادم که تو نظرات منتشر کنید . شیر خشک سیمیلاک واقعا عالیه من هم اس ام ای هم نان و کلی برند دیگه امتحان کرده بودم اما دخترم با این خیلی راحت تره
 • سلام به شما واقعا ممنونم از این همه خوش قولی تون من خیلی میترسیدم خرید اینترنتی انجام بدم بعد از اون همه مشکل که داشتم اما شما نظر منو تغییر دادین
 • تیم فروشگاه نی نی کوچولو خسته نباشید و یه خسته نباشید ویژه خدمت خانم رسولی از تیم پشتیبانی که اون همه وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن واقعا دستتون درد نکنه
 • سلام روز بخیر من منا شمس هستم این شیر خشک واقعا خوبه و خداروشکر به پسرم ساخت انشالله برای خرید های بعدی هم حتما مزاحمتون میشم
 • سلام وقتتون بخیر من سیمیلاک ۱ میگیرم برای گل دخترم و واقعا تو وزن گیریش تاثییر داشته مرسی .
 • سلام لطفا نظر منم منتشر کنید . دوستان سلام من از اینستاگرام قبلا سیمیلاک ۲ میخریدم اما متاسفانه چند خرید آخر تقلبی برام فرستادن یکیشونم که اصلا نفرستاد خواستم بگم من از این فروشگاه خرید کردم و وقعا کارشون عالیه هم قیمتشون مناسبه هم سریع ارسال میکنن خیالتون راحته که جنس اصل هم میفرستن .

سلام به همه ی شما عزیزان میدونیم که خیلی از شما دغدغه ی خرید یک شیرخشک خیلی مقوی و خوب و دارید و احتمالا در این بین با شیرخشک سیمیلاک گلد آشنا شدین .

اگر سلامتی کوچولوهاتون برای شما مهم هست حتما ویدیو زیر و نگاه کنید تا خدای ناکرده گرفتار مشکلات احتمالی نشید 

در ویدیو که پایین قرار گرفته به سوالات زیر پاسخ دادیم :

 1. تفاوت ها و نشانه های سیمیلاک اصل و تقلبی
 2. نحوه ی استفاده درست از این شیرخشک برای نتیجه گیری بهتر
 3. آیا اصلا شیرخشک سیمیلاک بهترین گزینه برای نوزاد ما هست یا خیر ؟
 4. چطور بهترین و معتبر ترین فروشگاه این شیر و پیدا کنیم ؟
 5. سیمیلاک گلد با آی کیو پلاس چه تفاوتی داره ؟
 6. از این شیر میشه برای بچه های دارای حساسیت استفاده کرد ؟

در این که شیرخشک سیمیلاک خارجی یکی از بهترین و مقوی ترین شیر خشک هایی هستش که توسط پزشکان خوب و معتبر در ایران معرفی میشه شکی نیست ، اما نکته ای که وجود داره این هست که واردات این شیر ها به صورت عادی انجام نمیشه و ممکنه در تله ی بعضی افراد سودجو که نمونه های تقلبی یا دستکاری شده ( تاریخ انقضا گذشته ) بیوفتیم

از شما خواهش میکنیم که چند دقیقه زمان بذارید و ویدیو زیر و ببینید که دیدنش برای شما هیچ هزینه ای نداره و باعث میشه که شما با اطلاعات و آشنایی کامل از این شیرخشک سیمیلاک یا شیرخشک های دیگه استفاده کنید .

وی — پی — ان خودتون و روشن کنید و ویدیو زیر و کامل ببینید 

 

ویدیو

 

نکات ساده ای که در ویدیو گفته نشده :

رده سنی شیرخشک سیمیلاک یکی دیگه از سوالات شما بود که فرصت نشد در ویدیو بهش اشاره کنیم چون موضوعات خیلی مهم تری و باید مطرح میکردیم

شیرخشک similac گلد هم مثل بقیه ی برند ها در 3 شماره اصلی تولید میشه که

سیمیلاک  1 : 

این شماره برای رده سنی 0 تا 6 ماه استفاده میشه .

ویتامین ها و مواد معدنی در این شماره بیشتر هستش که نیاز های اولیه و اساسی نوزاد تامیین بشه شیر خشک سیمیلاک 2 گلد اصل

سیمیلاک 2 :

این شماره هم برای رده سنی 6 تا 12 ماه استفاده میشه

در این شماره مواد پروتئینی و کالری شیر بیشتر شده تا نیازش به رشد و وزن گیری بهتر رفع بشه شیرخشک سیمیلاک 1 گلد اصل خارجی

سیمیلاک 3 :

شماره 3 شیرخشک سیمیلاک گلد هم برای رده سنی 12+ ماه هستش .

سیمیلاک 3 خارجی گلد

 

تفاوت سیمیلاک خارجی و ایرانی چیه ؟

این موضوع هم یکی دیگه از مواد مهمی بود که در ویدیو بالا بهش اشاره کردیم قطعا توصیه میکنیم این ویدیو را تا انتها و با دقت نگاه کنید و توجه داشته باشید که به سوالات شما در زیر همون ویدیو پاسخ داده میشه

اگر سوالی خاصی دارید و یا نیاز به مشاوره تخصصی درباره ی این سیمیلاک خارجی دارید حتما در قیمت کامنت های ویدیویی که در یوتیوب قرار دادیم سوال خودتون رو مطرح کنید .

خرید شیرخشک سیمیلاک گلد :

تقریبا میشه گفت که در بین تمامی موضوعات مهمی که درباره ی نوع و ویژگی ها یک شیرخشک گفته میشه شناخت فروشگاه معتبر برای خرید این شیر ها موضوع مهم تری هستش که نمیشه به راحتی ازش گذشت .

در ویدیو ای که بالاتر هم بهش اشاره کردیم به طور مفصل درباره ی این موضوع صحبت کردیم

قیمت شیرخشک سیمیلاک

قیمت های این شیر وابستگی خیلی زیادی به قیمت دلار و درهم داره اما نکته ای که وجود داره این هست که بعضی افراد سودجو به دلیل کمیاب بودن ، با قیمت خیلی زیادی این شیر ها رو به فروش میرسونن اما برخی هم هستن که سیمیلاک های تقلبی رو با قیمت های پایین به فروش میرسونن که باعث میشه برخی افراد فریب بخورن و سلامت فرزندانشون هم به خطر بیوفته .  similac

طرز تهیه و استفاده شیرخشک سیمیلاک گلد

 

  رده سنی نوزاد

          میزان آب

          تعداد پیمانه

تعداد وعده ها در 24 ساعت شبانه روز

     0 تا دو هفتگی

               60

                  1

                       10-8

   دو هفتگی تا دو ماهگی

             120

                  2

                        7-6

   دو ماهگی تا 6 ماهگی

             180

                  3

                        6-5

 6 ماهگی و بیشتر از 6 ماه

             180

                   3

                        5-4

 

 

ارتباط در واتساپ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن