خرید پیراهن ساحلی مردانه اورجینال

آیا دقت کرده اید که برخی از اشتباهات خرید پیراهن ساحلی مردانه در لباس پوشیدن و استایل بسیار مشهود است و افرادی که با دنیای مد و لباس های زیبا آشنایی ندارند به راحتی به آنها پاسخ می دهند؟ به عنوان مثال، پوشیدن جوراب با صندل یکی از اشتباهاتی است که تقریباً همه می دانند که نباید در استایل و لباس پوشیدن مرتکب شوند. اما برخی نکات در مورد لباس های رسمی و غیررسمی برای همه به خصوص پیراهن ساحلی مردانه افراد غیرحرفه ای واضح نیست. بنابراین عدم رعایت این قوانین شما را به ورطه زشتی ها نزدیک می کند. بنابراین در این مقاله در مورد اشتباهات پوشیدن لباس مردانه صحبت کردیم که می تواند دکلره را خراب کند. با ما بمان

خرید پیراهن ساحلی مردانه

یک پیراهن یقه دیپلماتیک بخرید
آموزش را مشاهده کنید

قابل خواندن:
چگونه می توانیم قربانی مد نباشیم، اما قربانی باشیم؟
چگونه با تغییر استایل لباس شما بلندتر به نظر می رسید؟
چگونه 6 ترفند لاغر بپوشیم تا زیبا به نظر برسید پیراهن ساحلی مردانه zeusclothess در قیمت های مختلف
1. جوراب ورزشی سفید بپوشید
همچنین ممکن است باز کردن یک کشو جوراب پیراهن ساحلی مردانه و  مواجهه با انبوهی از جوراب های قدیمی باشگاه را تجربه کنید. این جوراب‌های قدیمی و معمولی نمی‌توانند ظاهر و احساس شما را خراب کنند. آیا واقعا فکر می کنید پوشیدن یک جفت جوراب ورزشی سفید قدیمی با کت و شلوار اشکالی ندارد؟ اگر اینطور فکر نمی کنید، سلیقه شما جایی در دنیای مد و زیبایی ندارد.

جوراب های ورزشی – اشتباه رایجی که مردان می پوشند

دکتر سینا
جوراب های مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار، جوراب های رسمی قهوه ای یا مشکی هستند. البته برخی از جوراب های طراح نیز وارد دنیای مد شده اند و استفاده از آن ها – اگر با شخصیت و سلیقه شما همخوانی داشته باشد – به خاص شدن ظاهر شما کمک می کند.

قیمت پیراهن ساحلی مردانه

حتما بخوانید: رابطه طرز لباس پوشیدن و تیپ شخصیتی شما
2. شلوار خیلی بلند است
شلوار مناسب – یک اشتباه رایج در نحوه پوشیدن پیراهن دیپلمات توسط مردان

شلوارهای گشاد با چین‌های چند لایه در لبه‌ها، شما را خشن و کوتاه می‌کند. البته برخی فکر می کنند که لایه چینی پایین شلوار مطلوب است، اما نامناسب است و در پیراهن ساحلی مردانه دنیای مد امروزی جایی ندارد. بهترین سایز برای شلوار حالتی است که پاشنه آن کمی بالاتر از کفش باشد.

پس برای اینکه شلوار به خوبی جا بیفتد باید از خیاط بخواهید که آن را تا نوک کفش کوتاه کند یا به صورت دوتایی در بیاورد. پاهای دوتایی نیز به معنای تا شدن این قسمت از شلوار است. این کیف جوراب های شما را به نمایش می گذارد و اگر در چیدن جوراب مهارت دارید، ظاهر زیبا را به دیگران نشان می دهد.

رنگبندی پیراهن ساحلی مردانه

3. کفش پنجه مربعی
کفش مناسب – یک اشتباه رایج در لباس مردانه

قیمت پیراهن یقه دیپلم
باور کنید کفش های پنجه مربعی ساله هستند! وقتی پیراهن ساحلی مردانه این سبک کفش را می پوشید، انگار سوار ماشین زمان هستید و به 40 سال قبل برمی گردید. برای ظاهری رسمی باید کفش هایی با پنجه گرد و کمی نوک تیز انتخاب کنید.

این مدل کفش نه قدیمی است و نه از کلاسیک دور است. نکته دیگری که در انتخاب یک کفش رسمی باید به آن توجه کرد جنس آن است. چرم انتخاب خوبی برای زیره و زیره کفش است. اگر مشکی یا قهوه ای بود عالی می شد.

جدیدترین مدل های کفش مردانه رسمی را ببینید
4. آستین ها بسیار بلند هستند
آستین کت – اشتباه رایجی که مردان می پوشند

آستین های پالتو بخش مهمی از لباس عروسی رسمی مردانه هستند. اما ممکن است متوجه شده باشید که متأسفانه فقط تعداد کمی از پسرها به اندازه مناسب آستین های کت خود اهمیت می دهند و اگر اندازه آستین هایشان مناسب نباشد به سراغ دوخت می روند.

اندازه برای یک لایه کامل روی استخوان مچ دست. آستین ها باید روی دست باشند به طوری که حدود 3 سانتی متر (1.2 اینچ) از آستین پیراهن زیر کت فاصله داشته باشند. تقریباً هر خیاط ماهری اندازه کت را می داند. پس به آستین های کت خود توجه کنید و اگر از سطح بالایی برخوردار هستند پیراهن ساحلی مردانه حتما به خیاط مراجعه کنید.

5. تعداد زیادی دکمه پیراهن را باز کنید
دکمه های پیراهن

انواع مختلف سایز پیراهن ساحلی

اگر کراوات نبسته اید، دکمه های پیراهن نباید به گردن بسته شود. اما باز گذاشتن چند دکمه ایده بهتری نخواهد بود. برای یک استایل رسمی، نباید بیش از دو دکمه روی پیراهن باقی بماند. اگر دکمه‌های زیادی را باز بگذارید، نشان می‌دهید که چیزی در مورد دنیای مد نمی‌دانید یا بیش از حد شلخته هستید و علاقه‌ای به ظاهر خود ندارید. شما نمی خواهید شلخته یا بی فایده به نظر برسید، نه؟ پس مراقب دکمه های پیراهن خود دوست عزیز باشید!

6. یک پیراهن گشاد بپوشید
پیراهن مناسب – یک اشتباه رایج در لباس مردانه

پیراهن یقه دیپلماتیک
پوشیدن ژاکت ضد گلوله سایز بزرگ یک نوع خوب و مناسب است. با پیراهن گشاد، چاق و چاق به نظر می رسید و بیشتر از وزن خود وزن اضافه می کنید. همیشه باید پیراهن مناسب بپوشید. برای دانستن تناسب کامل، باید مطمئن شوید که یقه از دو انگشت فراتر نمی رود.

شانه های پیراهن نباید آویزان شود و پیراهن نباید در ناحیه شکم و کمر چروک شود. این روزها پیراهن های مختلف مناسب مهمانی در بازار وجود دارد. پس بهانه نیاورید و به دنبال گزینه مناسب باشید.

حتما بخوانید: چگونه لاغر به نظر برسیم; نکاتی برای کمک پیراهن ساحلی مردانه به حفظ ظاهر خود بدون ورزش
7. تمام دکمه های درب را ببندید
دکمه های کت – یک اشتباه رایج در لباس مردانه

دکمه های پایین گربه را با دو یا سه دکمه مرتبط نکنید. باز گذاشتن دکمه پایین، حرکت را آسان تر و طبیعی تر می کند. شاید.

حریم خصوصی زیر پیراهن
لباس زیر – یک اشتباه رایج در

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن