خرید اینترنتی بالش بارداری دی روحه دیروحه یو شکل

ارتباط در واتساپ

بهترین بالش بارداری را ازکجا بخریم این یکی از سوالاتی است که بسیاری از مادران باردار به ذهنشان میرسد ما در این مقاله کامل کامل جواب این سوال را برای شما عزیزان تشریح کرده ایم

بهترین بالشت بارداری

بالش بارداری دیروحه دی روحه

حاملگی و شیردهی

درون: بررسی های دقیق برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین بالش بارداری برای هر مرحله از سفر – از یک مادر سه نفره.

بررسی دقیق برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین برای هر مرحله از سفر – از یک مادر سه نفره.

بهترین بالش بارداری برای هر نوع خواب آلودگی
وقتی باردار هستید ، همه به شما می گویند “اکنون بخواب زیرا وقتی کودک می آید شما دیگر نمی خوابید!”

آخرین ویدیوهای من
چیزی که آنها فراموش کرده اند این است که خواب راحت در دوران بارداری نیز دشوار است ، به خصوص با رشد شکم شما!

در تلاش برای خواب بهتر در دوران بارداری ، چند بالش مختلف بارداری را امتحان کردم. بعضی بهتر از بقیه کار می کردند و بعضی واقعاً زندگی را تغییر می دادند!

بالش بارداری

بنابراین شما مجبور نیستید تمام آزمایش و خطایی را که من انجام داده ام ، تجربه کنید ، من بهترین بالش های بارداری را برای هر مرحله از بارداری و هر نوع خواب آور به اشتراک می گذارم.

من پیوندهای تبلیغاتی دارای امکان خرید را برای کالاهایی که در دوران بارداری خودم دوست دارم و استفاده می کنم قرار داده ام. سیاست افشای کامل ما را اینجا بخوانید.

به طور کلی بهترین بالش بارداری – بالش تقویت کننده کف راحتی حافظه هتل
در اولین بارداری ، یک بولپی Boppy Pregnancy Bolster خریدم که یک بالش کوچک استوانه ای شکل است. این بالش مطلق بارداری مورد علاقه من در تمام دوران است زیرا بسیار متنوع و قابل حمل است. می توانید از آن برای حمایت از کمر هنگام نشستن روی صندلی استفاده کنید. برای تراز بهتر می توانید آن را پشت گردن یا بین زانوها قرار دهید.

بالش بارداری دیروحه

استفاده از تقویت کننده بارداری برای همسویی بهتر هنگام خوابیدن در کنار
در حقیقت ، من هنوز تقویت کننده خشخاش خود را بین دستانم قرار می دهم در حالی که به پهلو می خوابم زیرا بدن من را در یک راستا قرار می دهد و از چین خوردن قفسه سینه جلوگیری می کند.

متأسفانه ، Boppy مدل دقیقی را که استفاده کردم قطع کرد ، با این حال ، این بالش تقویت کننده را پیدا کردم که تقریباً دقیقاً شکل دارد و حتی از مموری فوم نیز ساخته شده است!

گزینه دیگر ، بالش ساپورت جدید هلالی شکل Boppy است که به همان اندازه همه کاره و شاید حتی از تقویت کننده اصلی آنها ، دارای مخمل خواب دارتر نیز باشد.

بهترین حالت: ساپورت کمر ارگونیمیک برای مادرانی که از روی میز کار می کنند ، قرار دادن بین پاها برای چیدمان بهتر هنگام خوابیدن به پهلو ، حمایت از گردن برای نشستن یا دراز کشیدن و قرار دادن بین بازوها هنگام خوابیدن به پهلو
زمان استفاده: هر مرحله از بارداری و پس از زایمان
مراقب ها: هیچ کدام – من این شکل بالش را خیلی دوست دارم به طوری که دو تا از آنها را خریدم!
برای دیدن جزئیات بیشتر یا خرید بالش تقویت کننده فوم کف مموری هتل ، اینجا را کلیک کنید.

قیمت بالش بارداری یو شکل u

بالش بارداری یو شکل و سی شکل

برای دیدن جزئیات بیشتر یا خرید یک بالش پشتیبانی از بارداری Boppy در آمازون اینجا کلیک کنید.

بهترین بالش خواب بارداری – گوه حاملگی باوپی
پس از 20 هفته بارداری ، به شما توصیه می شود که به جای پشت به پهلو بخوابید. خوابیدن به پهلوی چپ جریان خون بهتر و مواد مغذی بیشتری را برای کودک در حال رشد شما فراهم می کند.

با این حال شکم در حال رشد شما سنگین خواهد شد ، و هنگامی که به پهلو دراز می کشید ، ممکن است بکشد یا احساس ناراحتی کنید. به همین دلیل کمک می کند تا هنگام خواب کمی پشتیبانی در زیر شکم خود اضافه کنید.

استفاده از بالش گوه بارداری برای خوابیدن کنار
من Boppy Pregnancy Wedge را دوست دارم زیرا نازک است ، بنابراین می توانید آن را درست در زیر شکم خود بلغزانید و برای پشتیبانی یا به اندازه نیاز خود تنظیم کنید. انتهای باریک گوه را در زیر شکم خود بلغزانید و برای حمایت از هر اندازه که دوست دارید ، بلغزانید. هر زمان که به پهلو می خوابید می توانید از بالش گوه بارداری استفاده کنید.

پاداش: جلد روکش دار قابل تمیز نگه داشتن آن را به این سبک آسان می کند!

بهترین حالت: پشتیبانی قابل تنظیم برای رشد شکم ، به خصوص هنگام خوابیدن کنار.
زمان استفاده: در تمام دوران بارداری ، به ویژه سه ماهه 2 و 3.
مراقب باشید: نسبت به سایر بالش های حاملگی حیرت انگیزتر است ، بنابراین اگر به دنبال چیزی نرم هستید می خواهید سبک متفاوتی را انتخاب کنید.

سلام ، AGF علاقه مندان!

بهترین بالش بارداری

بالش بارداری سی شکل c

من اینجا هستم تا با شما در میان بگذارم که چگونه چیز مورد علاقه جدید خود را همیشه ساخته ام: این بالش فوق العاده راحت DIY بارداری! اکنون که من در 7 ماهگی بارداری به سر می برم ، خواب راحت شبانه سخت تر می شود و حتی عمل ساده پرتاب کردن و چرخاندن نیز کمی چالش برانگیز است. من تصمیم گرفتم که بالش های جابجا شده خود را با یک بالش بارداری واقعی عوض کنم ، اما قیمت es! خدا را شکر برای چرخ خیاطی های ما! این یک پروژه عالی برای مادران آینده و افراد حیله گر در زندگی آنها است که می خواهند به آنها چیزی هدیه دهند تا احساس نازپروری کنند.

من در مورد سبک های موجود در بالش های بارداری تحقیق کردم و تصمیم گرفتم در مورد این نسخه غول پیکر که شما را از هر دو طرف پوشانده است ، زیرا من قبلا خواب آور بودم و منحنی وسط پشت شما از پشت شما پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند تا در موقعیتی قرار بگیرید که حتی باید باشید اگر تمایل دارید هنگام خواب به پشت خود برگردید. منحنی وسط در جلو شکم شما را پشتیبانی می کند و قسمت پایین به پاها و باسن شما پشتیبانی می کند. من یک آموزش عالی در Homestic Toast پیدا کردم و از دستورالعمل های آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کردم ، اما چند نسخه برای نسخه من ایجاد کردم که در زیر شرح می دهم. بزرگترین تغییری که من ایجاد کردم تبدیل قسمت بالایی آن به یک بالش متصل شده است تا بتوانم بالش مورد علاقه خود را در آنجا بلغزانم و به استفاده از آن ادامه دهم. مهارت های پر کننده فیبر من فقط با بالش پایین مورد علاقه من مقایسه نمی شود. من یک بالش گره ای برای بالش درست کردم و برای محاسبه کشش در بافت ، الگو را کمی ساده کردم.

قیمت بالش بارداری

مواد:

پارچه پنبه ای 3 عناصر خالص (PE-464)
فیبر فیبر (دو بسته 32 اونسی و یک بسته 12 اونسی)
بالش به اندازه کوئین (بالشهای با اندازه استاندارد نیز متناسب خواهند بود ، کمی فضای اضافی در کناره ها وجود دارد. بالشهای با اندازه بزرگتر از 30 “هستند بنابراین شما باید” پاها “و روکش بالش را به طور جداگانه برش دهید و در انتها به هم بدوزید .)
دو زیپ به طول 22 اینچ (کوتاه تر خوب است ، فقط به یاد داشته باشید که طول نوارها را تغییر دهید)
آماده سازی الگو:

الگوی PDF را برای برش وسط و نوار چاپ کنید. اندازه متناسب با قد خود را انتخاب کنید. برای نسخه ما پیش بروید و قبل از برش اندازه خود ، مربع گوشه بالا را دوباره ترسیم کنید. با کشیدن یک خط عمود بر روی چین ، از نقطه بالای الگو ، مربع بگیرید ، سپس یک خط رسم کنید که تا انتهای خارجی لبه منحنی گوشه قرار دارد. خطوط شما باید در یک زاویه درست قرار بگیرند و کمی به گوشه اضافه شوند.

ساخت و ساز (درزها ½ “):

سایت سیسمونی نی نی لند

لبه های بالایی تکه های بالش جلو و عقب را با دو برابر تا کردن و دوخت بالا به پایان برسانید. خط خیاطی را با یک نشانگر پارچه علامت گذاری کنید … ”بالای قسمت برش وسط. (نمودار مرحله D)
دو زیپ 22 اینچی و چهار نوار عرض 2 اینچی را بردارید و زیپ های خود را با یک نوار در دو طرف زیپ ها محکم کنید. پارچه و دوخت بالا را فشار دهید (اختیاری).
یک نوار 5 اینچی بردارید و به انتهای بالای زیپ ، سمت راست با هم سنجاق بزنید. پارچه و لبه بالایی زیپ را بدوزید تا درپوش فلزی در محل درز قرار بگیرد (اطمینان حاصل کنید که کشیدن زیپ در محل درز نباشد). این کار را برای زیپ دیگر تکرار کنید. مقدار اضافی را به Tr کاهش دهید ».
نوارهای 3 ”را به هم بدوزید تا دو قطعه به طول تقریبی 67” داشته باشید. یک نوار را به انتهای زیپ ، دو طرف راست با هم ، با زیپ زیپ کنید. پارچه و زیپ را بدوزید تا درپوش فلزی در محل درز قرار گیرد. هرگونه اضافی را به Tr کاهش دهید ». این کار را برای زیپ دیگر تکرار کنید.

بالش بارداری هوشمند

بالش بارداری دیروحه دی روحه

قسمت زیپ را طوری مرتب کنید که عرض آن 3 “باشد ، با بقیه نوارها مطابقت داشته باشد.
نوارها را به کناره های جلوی بالش ، دو طرف راست بهم ، ابتدا دو طرف زیپ سنجاق بزنید ، از داخل خط دوخت مشخص شده شروع کنید و تا گوشه داخلی ادامه دهید ، و به خط دوخت پایان دهید. بهم بدوزید (مرحله نمودار E) هنگام دوختن نوار به گوشه های داخلی بالش ، 6 اینچ از انتها شروع به مخلوط شدن به مرکز نوار می کنید ، نقطه مرکزی را با نقطه توقف مطابقت دهید. (تصویر را ببینید)
مرحله 9 را با بالش به عقب تکرار کنید ، در گوشه های داخلی بچرخانید و در گوشه چرخش کنید و بالش را از جلو و عقب در بالای قسمت برش وسطی بدوزید و دوختن نوار را در سمت دیگر ادامه دهید. (زیپ ها را باز بگذارید.)
قسمت جلو را از بالای پشت تا کرده و سنجاق بزنید. اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید 20 برابر فاصله بین چین و خط دوخت مشخص شده است. انتهای نوار را به کنار بکشید تا در خیاطی شما گیر نکند ، دو طرف را به هم بدوزید ، خطوط درز را مطابقت دهید و دوخت را با هم همپوشانی کنید … (نمودار مرحله F)
بالش را از سمت راست برگردانید. اطمینان حاصل کنید که انتهای نوار به داخل رانده شده و از طریق خط دوخت مشخص شده بدوزید ، مطمئن شوید که انتهای نوارها را در کوک بگیرید ، بنابراین جایی برای فرار کردن پر کردن وجود ندارد. برای تقویت درز دوباره خط را بدوزید. (نمودار مرحله G)
هر پایه بالش را با فیبر پر کنید تا سفت و محکم شود. برای پر کردن هر پایه از یک بسته 32 اونسی به همراه کمی اضافی استفاده کردم.
بالش خود را در قسمت بالش بالش بارداری فرو کنید. اکنون آماده ساختن روکش بالش هستید ، این قسمت آسان است!

ساخت جلد بالش

مواد:

پارچه های 1 ards گالری هنر پارچه گره ای (بافته شده با عرض 60 ”). من از روکش بالش خود از K-7040 از مجموعه مجموعه های متصل شده آوریل رودز استفاده کردم.
برش و آماده سازی الگو:

قسمت های جلو و پشت را به همان روشی که برای بالش قرار داده اید برش دهید. خیلی دقیق ، تا آستین برش بزنید – ما از هر بیت عرض پارچه استفاده می کنیم.
به دلیل کشیدگی پارچه گره شده ما هیچ نواری لازم نیست! بله
ساخت و ساز (کمک هزینه درز ¼ ”):

لبه های بالایی تکه های بالش جلو و عقب را با چسباندن انتها ، سپس تا کردن روی ½ ”و دوخت بالا با یک کوک کششی ، تمام کنید. قسمت جلویی بالا را از بالای قسمت پشتی تا بزنید تا پاکت باز شود.
طرفین قسمتهای جلو و عقب را مطابقت داده و دور کل بالش را بچرخانید. شروع از گوشه بالا سمت چپ و پایان دادن به گوشه بالا سمت راست. مراقب باشید که به هیچ یک از selvedge نشان نمی دهد.
سمت راست را بیرون بریزید و روی بالش خود را بلغزانید! وویلا ساخت این روکش های بالش بسیار آسان است من مطمئن هستم که می خواهید یک زن و شوهر را بیشتر برای سرگرمی بسازید!
سلب مسئولیت: AGF در مورد شوهرهای خواب آلود که هنگام استفاده از بالش از روی تخت رانده می شوند ، پاسخگو نیست.

بالش بارداری خوبه ؟

نکته برای استفاده: وقتی زمان بلند شدن است ، آسان ترین سر خوردن زیر بالش و بیرون تخت به جای تلاش برای کشتی گرفتن با غول بالش آغوش من ، آسان ترین حالت است.

امیدوارم شما از این آموزش لذت برده باشید!

باردار و تعجب می کنید که چه زمانی یا آیا باید از استفاده کنید؟ خوب شما به جای درست آمده اید زیرا ما تمام تحقیقات را برای شما انجام داده ایم! قبل از این که به چه زمانی بپردازیم ، بیایید ابتدا با چرا شروع کنیم؟ چرا باید از  استفاده کنید؟ به بیان ساده ، شما به خواب خود احتیاج دارید و  یا بارداری محصولی عالی است که به شما در تحقق آن کمک می کند.

چرا باید از بالش بارداری استفاده کنید؟
طبق یک مطالعه توسط انجمن سلطنتی پزشکی ، در زنان بارداری بسیار معمول است که دچار اختلالات خواب می شوند که نه تنها برای مادر بلکه برای بچه شما نیز مضر است. وقتی خواب کافی نداریم یا به یک روال عادی تبدیل نمی شویم ، این می تواند زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار دهد. توصیه می شود هنگام بارداری حداقل 6 ساعت در روز بخوابید! مسئله دوم ، خوابیدن. به هیچ وجه نباید به پشت بخوابید. در دوران بارداری خوابیدن به پشت می تواند برخی از مسائل جدی را ایجاد کند. مطالعات نشان داده است که خوابیدن در حالت خوابیده به پشت و یا به پشت می تواند باعث فشرده سازی رگها و رگها شود که منجر به کاهش جریان خون در جفت می شود و این می تواند خطر تولد مرده را افزایش دهد! بنابراین اکنون که دلیل آن را آموختیم ، بیایید به چه زمانی بپردازیم.

چه زمانی باید از بالش بارداری استفاده کنید؟
اگر تحقیقات خود را به اندازه کافی انجام دهید ، متوجه خواهید شد که در واقع زمان مشخصی برای شروع استفاده از  یا بارداری وجود ندارد. این به شما بستگی دارد ، اگر احساس راحتی نمی کنید و از خوابیدن ناراحت هستید ، به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است. بالش ها اشکال ، اندازه ها و مارک های مختلفی دارند ، با این حال بالاترین نوع توصیه می شود که خواب جانبی را پشتیبانی کند.

وضعیت خوابیدن در هنگام بارداری
بهترین وضعیت خواب در دوران بارداری SOS “خواب کنار” است. هنگام بارداری توصیه می شود که به پهلوی چپ بخوابید زیرا در واقع میزان جریان خون و مواد مغذی ارسال شده به جفت و کودک شما افزایش می یابد.

دربه دنبال چه چیزی باشید
اکنون که تمام پایه ها را بررسی کردیم ، به شما کمک می کنیم بالش مناسب را پیدا کنید!

بالش بارداری از کجا بخرم ؟

در بالش بارداری به دنبال چه چیزی می گردید؟

اندازه: بالش ها می توانند از کوچک و جمع و جور باشند ، بزرگتر از بالش متوسط ​​شما نیست. تا رسیدن به بالش های بزرگ بدن که در اطراف بدن شما قرار دارند. به شرطی که از خوابیدن کنار استفاده کند ، بسته به فضا ، انتخاب به شما بستگی دارد.
شکل: باز هم ، همه چیز در مورد اولویت است. برخی از طرح های بزرگتر در اطراف بدن شما قرار می گیرند و زیر پا ، پاها ، زانوها و سر جمع می شوند. در حالی که کوچکترها و کوچکترها معمولاً فقط مواردی هستند که زیر شکم شما جمع می شوند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند.
هزینه: قیمتها ممکن است متفاوت باشد ، بالشهای زیادی از 10 تا 300 دلار در بازار وجود دارد. بازهم این به خود شما بستگی دارد اما برای اینکه کمی به شما کمک کند ما 3 بالش برتر بارداری خود را لیست کرده ایم.

1. بالش بارداری پروانه – 97 دلار حمل و نقل
بالش حاملگی پروانه ای برای پشتیبانی از وضعیت خواب توصیه شده در کنار بدن طراحی شده است و از استراحت و راحتی در کل بارداری شما اطمینان حاصل می کند.
طراحی منحصر به فرد بال آن ، یک گوه حمایتی برای دست انداز ، پشت ، باسن و زانو کودک شما فراهم می کند – راحتی 100 at در همه زمان ها را تضمین می کند.

تشک بارداری

امکانات

غیر آلرژی زا
مقاوم در برابر قالب
مقاوم در برابر کپک
بدون بو

2. بالش بدن Cuddle Up – 99 دلار
بالش راحتی بدن استرالیایی مخصوصاً برای راحتی و حمایت از مادران در دوران بارداری و مدتها پس از تولد کودک طراحی شده است. طراحی انعطاف پذیر بدین معنی است که می توان برای تسکین دردها و دردهای فردی به موقعیت مناسب دست یافت. نیازی به چند بالش نیست! متناسب با همه اندازه ها و اشکال بدن.

هر آنچه می خواهید در مورد بهترین بالش های بارداری بدانید
13 جولای ، 2020 5 دقیقه خوانده شده
آیا می دانید ما حدود یک سوم زندگی خود را در رختخواب می گذرانیم! بنابراین ، راحتی مهم است ، به خصوص در دوران بارداری.

حیاط خواب من در همه چیز “خواب” متخصص است. آنها بهترین تشک ها ، بالش ها ، روش های خواب و حتی بهترین غذاها را برای خوردن قبل از خواب توصیه می کنند. آنها یک وبلاگ عالی درباره بهترین بالش های بارداری نوشته اند که به ما اجازه داده اند با مشتریان باردار خود به اشتراک بگذاریم.

در ادامه بخوانید ، هیچ وقت بهتر می خوابید!

بالش حاملگی

نحوه استفاده از بالش بارداری برای خواب بهتر
بالش های بارداری در واقع می توانند به هر کسی کمک کنند که خواب شبانه بهتری داشته باشد ، نه فقط زنان باردار.

در این پست ، ما انواع مختلف بالش های بارداری (چه کسی می دانست این تعداد زیاد است؟) و نحوه استفاده از آنها برای خواب بهتر در شب را توضیح می دهیم. اگر در شب راحت هستید  می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

شما بسیار مهم دیگری هستید که از به اشتراک گذاشتن تختخواب و جدید خود بسیار هیجان زده خواهید شد!

مقدمه ای برای خوابیدن در دوران بارداری
همه ما افسانه های مربوط به خوابیدن در دوران بارداری را شنیده ایم. حتی اگر شما یکی از خوش شانس هایی هستید که می توانید به اندازه کافی راحت و راحت برای یک چشم خاموش راحت باشید ، به هر حال هر چند ساعت یک بار از خواب بیدار می شوید تا پوست کنده باشید. مطالعات نشان می دهد 78٪ زنان باردار در خواب مشکل دارند. بین دل درد ، حالت تهوع و گرفتگی ، این یکی از مواردی است که بدن بیشتر به خواب احتیاج دارد – و ممکن است سخت ترین حالت آن باشد.

معلوم است که برخی از قوانین خاص در مورد خواب برای وجود دارد

2. شکل “U”.
بالش های U شکل برای حمایت از کل بدن شما به معنی سر ، گردن ، پشت ، شکم ، زانوها و حتی مچ پا بسیار مناسب هستند. بهتر است برای زنانی که بیشتر عادت دارند روی شب به پشت بخوابند ، یا زنانی که شب خود را زیاد دور می زنند و چرخ می زنند زیرا نیازی نیست که شکل را با خود بچرخانید یا قسمت پشتی را دوباره تنظیم کنید. به همین دلیل ، این بالش یک گزینه عالی هم برای خواب آلودگی های ظریف و هم برای بارداری است. بالش U شکل معمولاً گرانترین است که می توانید بدست آورید زیرا بسیار بزرگ است. اگر یک تخت خواب کامل یا حتی یک تختخواب ملکه را با شریک زندگی خود به اشتراک می گذارید ، ممکن است بخواهید به سایر گزینه های این لیست نگاه کنید تا کل تشک را اشغال نکند.

بالش بارداری به شکل U

Secret Saviors این  U شکل را توسط kallysleep توصیه می کند. فیبرهای ضد حساسیت آن در برابر باکتری ها محافظت می کنند و لایه بیرونی پنبه ای قابل تنفس شما را کاملا خنک در شب نگه می دارد.

3. شکل “J”.
این یکی همچنین می تواند به عنوان یک بالش آب نبات شکل شناخته شود. برای حمایت از سر ، گردن و پشت بسیار مناسب است. شکل J از نظر کاربرد شبیه بالش U شکل است ، فقط کوچکتر است و قسمت اضافی آن وجود ندارد. این گزینه را برای تختخواب های کوچکتر یا زوج هایی که دوست دارند بغل کنند ، گزینه بهتری می کند. طرف گمشده همچنین باعث می شود که این بالش در هنگام استفاده از حالت نشسته چندان متنوع نباشد ، بنابراین اگر قصد استفاده از آن را برای آن دارید ، ممکن است بخواهید به جای بالش U شکل استفاده کنید.

بالش بارداری u بهتره یا c

شکل گوه ای
بالش گوه ای به شما امکان می دهد تا هنگام نشستن یا خوابیدن ، تنه خود را به سمت بالا حرکت دهید ، یا می توانید از آنها در زیر شکم باردار استفاده کنید. این موارد برای کسانی که هنگام خواب بیش از حد گرم یا سرد می شوند خوب است زیرا شما می توانید یک پد گرم کننده یا یک بسته خنک کننده بین خود و گوه قرار دهید. خوابیدن به جای خود می تواند به کسانی که از سوزش معده ، حامله و یا باردار رنج می برند نیز کمک کند. بالش های گوه ای شکل نیز کوچک هستند و به راحتی قابل حمل هستند.

Secret Saviors این بالش حاملگی گوه ای 4 در 1 را از Little Chick London توصیه می کند

5. شکل بالش بدن.
اینها در اصل بالش های معمولی هستند ، فقط طولانی تر. آنها برای نوازش بسیار عالی هستند ، اما پشتیبانی از پشت و ران بسیار خوبی ندارند. بالش های بدن محبوب ترین بالش برای کسانی است که در واقع باردار نیستند ، اما دوست دارند از آنها برای راحتی خواب استفاده کنند. آنها همچنین تمایل دارند ارزان ترین نوع باشند.

جایزه:
به محض ورود کودک بالش حاملگی را خسته نکنید – آنها همچنین برای بهبودی پس از زایمان عالی هستند.

نکاتی برای خواب بهتر در دوران بارداری
یک بالش بارداری عالی اولین مرحله برای خواب راحت تر است ، اما کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای گرفتن Zs قبل از ورود کودک انجام دهید:

اگر یک متخصص ایمن تشخیص داد ، در طول روز برای کاهش گرفتگی شبانه ورزش کنید
چند ساعت قبل از خواب مایعات را کاهش دهید تا از خواب بیدار نشوید و از حمام استفاده نکنید
میان وعده غذاهای ملایم و پر از غذای مانند برنج را کنار بگذارید و از غذاهای پرادویه پرهیز کنید تا احتمال تهوع و دل درد در شب کاهش یابد.
قبل از انتخاب مکمل یا دارو در دوران بارداری با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود صحبت کنید
ظاهراً هوا در این هفته داغ شده است بنابراین مطمئن شوید که با بهترین بالش بارداری آماده هستید. از خانم های Zs خود لذت ببرید.

راهنمای خرید بالش بارداری: نکات و توصیه های متخصص
زن خوابیده با

این که آیا تازه متوجه شده اید که باردار هستید یا موعد تولد شما هر روز است ،یک افزودنی عالی برای برنامه شبانه شما است.

بالش مخصوص بارداری

حتی پس از ورود کوچولوی کودک می توانید از بالش بارداری برای حمایت از بدن خود استفاده کنید زیرا بهبود می یابد و به شما در شیردهی و سایر فعالیت های بعد از زایمان کمک می کند.

کدام بالش بارداری برای شما مناسب است؟ ما میتوانیم در این مورد کمک کنیم!

ما این راهنمای خرید پر از نکات و توصیه های تخصصی را برای کمک به شما در انتخاب بالش بارداری متناسب با سبک خواب و ایجاد راحتی لازم برای بهترین خواب فراهم کرده ایم!

بالش بارداری چیست؟
زن باردار با خوابیده است

کوسنی است که می توانید برای حمایت از کمر ، شکم ، باسن ، شانه ها ، سر و پاها – بعضی اوقات همه همزمان! – با رشد و تغییر بدن در دوران بارداری.

برخی از بالش های بارداری بالشتک های ساده گوه ای یا لوبیایی برای شکم یا کمرتان هستند. بعضی دیگر بالشتک های بزرگ و لوله ای هستند که از کل بدن شما پشتیبانی می کنند.

بزرگترین بالش های بارداری حتی 360 درجه پشتیبانی می کنند تا به شما کمک کنند در سه ماهه اول ، دوم و سوم راحت بخوابید.

با وجود گزینه های بسیار زیاد ، انتخاب بالش مناسب بارداری برای شرایط منحصر به فرد شما می تواند یک چالش باشد. ناامید نشوید! ما به شما یک ترفند خواهیم داد تا انتخاب را آسان تر کنید.

اما قبل از رسیدن به آن ، ما در مورد مزایای استفاده از  بحث خواهیم کرد تا به شما کمک کند در وهله اول تصمیم بگیرید که آیا به آن نیاز دارید.

مزایای استفاده از بالش بارداری

برخی از مادران بدون کمک هیچ وسیله کمکی در خواب حاملگی های متعدد را پشت سر می گذارند. مادران دیگر در چند هفته اول بارداری به کمک خواب نیاز دارند.

در واقع ، ترجیح شما برای خوابیدن با بالشتک نگهدارنده – یا قرار دادن آن بالش – ممکن است از یک بارداری به بارداری بعدی یا حتی سه ماهه به سه ماهه تغییر کند.

صرف نظر از نحوه خوابیدن ، اکثر مادران موافقند که خوابیدن با فواید بی نظیری دارد.

1) راحتی بیشتر
دلیل اصلی استفاده از بالش بارداری راحتی است. افزودن پشتیبانی اضافی در مواردی که به آن نیاز دارید ، به شما کمک می کند در طول ماههایی که کودک درون شما رشد می کند تا حد امکان راحت باشید.

این می تواند به خواب آرامتر و طولانی تر در تمام 40 هفته (یا بیشتر!) بارداری شما تبدیل شود.

2) خواب عمیق تر
همانطور که در بالا ذکر کردیم ، وقتی در رختخواب راحت باشید ، طولانی تر خواهید خوابید و با آرامش بیدار خواهید شد.

در طول شب هنگامی که تلاش خود را انجام نمی دهید و موقعیت خوبی برای خوابیدن پیدا نمی کنید ، عمیق تر خواهید خوابید و کمتر بیدار خواهید شد.

این خواب عمیق تر ، طولانی تر و آرام تر ، رشد سالم کودک شما را تقویت می کند ، به بدن شما کمک می کند تا از استرس های روز بهبود یابد ، اثرات مغز بارداری را کاهش می دهد و به شما انرژی می دهد تا با بدن در حال تغییر سازگار شوید.

درد کمتری

بالش بارداري چيكو

یک بالش بارداری با کیفیت می تواند تراز ستون فقرات ، کمر و باسن شما را بهبود بخشد. در هنگام خواب فشار را کاهش دهید. و به شما کمک می کند صبح با درد کمتری از خواب بیدار شوید.

حتی یک گوه شکم ساده می تواند از درد شکم و کمرتان جلوگیری کند.

همچنین باعث می شود نتوانید روی شکم خود در طول شب غلت بزنید – که حداقل آن را ، همانطور که هر مادر می تواند تصدیق کند ، یک تجربه ناخوشایند و دردناک است!

نکاتی برای انتخاب بالش مناسب بارداری
نمای بالایی از زن با

اندازه
بالش های بارداری در اندازه های بسیار متنوعی قرار دارند – از گوه های ساده یک پا در یک پا برای شکم و عقب تا لوله های U شکل 10 فوت برای هر قسمت از بدن.

برای کمک به شما در انتخاب بالش مناسب برای شرایط خود ، س questionsالات زیر را در نظر بگیرید:

تختخواب شما چقدر بزرگ است؟
آیا دیگران با شما خواهند خوابید؟
به کجا بیشترین پشتیبانی را نیاز دارید؟
آیا شما پشتیبانی نقطه ای (مثلاً بین زانوها) یا پشتیبانی از تمام بدن را ترجیح می دهید؟
آیا وقتی در رختخواب نیستید جایی برای نگهداری بالش بارداری دارید؟
آیا لازم است با خود سفر کنید؟
پاسخ به این س questionsالات می تواند به شما در انتخاب بالشی کمک کند که در طی نه ماه آینده و بعد از آن شما را راحت نگه دارد.

شکل
بالش های بارداری نیز به اشکال بسیار متنوعی ارائه می شوند. گزینه های رایج تر عبارتند از:

گوه
لوبیا
لوله مستقیم
U شکل
C شکل
شکل O

گزینه های گوه و لوبیا برای پشتیبانی هدفمند دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید ایده آل هستند.

لوله مستقیم از نیمه جلوی بدن شما پشتیبانی می کند ، در حالی که بالش های بارداری “الفبا” بدون توجه به نحوه خوابیدن شما برای پشتیبانی 360 درجه مناسب هستند.

پارچه
هنگام انتخاب بالش بارداری ، از در نظر گرفتن پارچه بیرونی غافل نشوید. پرسیدن:

آیا قابل تنفس است؟
آیا در برابر پوست شما احساس خوبی دارد؟
آیا شستن آسان است؟
آیا خشک شدن آن آسان است؟
آیا به اندازه کافی گرم است؟
آیا به اندازه کافی خنک است؟
بوی آن چطور است؟
آیا رنگ را دوست دارید؟

ارتباط در واتساپ

پیراهن مردانه

پیراهن کبریتی

پیراهن هاوایی

خرید تیشرت

خرید شومیز

خرید پیراهن ساحلی

پیراهن گل گلی مردانه

پیراهن تابستانه مردانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن